Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Sklepu

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • Brzeg Dolny
    Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem – organizowanie pracy i motywowanie pracowników
  • Zamawianie towarów i zapewnienie ich dostępności dla klienta
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów
  • Realizacja wyznaczonych celów
  • Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o standardy pracy sklepu

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć rozwoju
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w branży handlowej/gastronomicznej lub pokrewnej – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • szkolenia

Zastępca Kierownika Sklepu, Brzeg Dolny