Ta oferta pracy jest nieaktualna od 451 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE
    ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!
    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i blisko 10 000 w ponad 25 krajach.

    Chcesz wspierać managera w zarządzaniu sklepem? Czekamy na Ciebie!

    TWOJE ZADANIA
    • Zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu
    • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
    • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
    • Przygotowywanie zamówień towaru
    • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
    • Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • Dobra organizacja pracy
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Pierwsze doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie
    • Gotowość odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
    • Wysoka motywacja
    • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną
    opiekę medyczną dla Ciebie
    prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny
    ubezpieczenie na życie
    możliwość rozwoju
    bony na święta
    i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne

    Elbląg ul. Browarna - Aplikuj
    bottom