Oferta pracy

Zastępca Kierownika Sklepu - Fashion Outlet

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu - zgodne ze standardami Tchibo,

  • zarządzanie zespołem pracowników oraz realizacja zakładanych celów sprzedażowych i finansowych,

  • zagwarantowanie profesjonalnej i kompetentnej obsługi klienta,

  • zorientowana na klienta sprzedaż produktów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu sklepem i zespołem pracowników,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

  • zorientowanie na realizację wyników sprzedażowych,

  • znajomość głównych wskaźników sprzedażowych i umiejętność przełożenia ich na działania operacyjne w sklepie,

  • chęć pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku,

  • samodzielność i proaktywność w działaniu.

To oferujemy

  • stabilność i bezpieczeństwo - zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • stały rozwój - nieustannie podnosimy kompetencje naszych pracowników, oferując im szkolenia stacjonarne, dostęp do platformy e-learningowej oraz możliwość nauki języków obcych,

  • perspektywy awansu - umożliwiamy awans w ramach rekrutacji wewnętrznych w sklepach lub centrali,

  • atrakcyjne zarobki - bazujemy na dodatkowym systemie premiowym,

  • troskę o zdrowie - zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport i owocowy poczęstunek podczas pracy,

  • szereg benefitów - oferujemy dostęp do kafeterii, zniżkę pracowniczą na ofertę Tchibo oraz comiesięczny zapas kawy, a także wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń życiowych (dodatkowe dni urlopu okolicznościowego, prezenty z okazji urodzin, upominki świąteczne czy wsparcie finansowe po narodzinach dziecka),

  • dobrą atmosferę pracy - nie tworzymy niepotrzebnego dystansu, a zamiast tego pielęgnujemy serdeczne, koleżeńskie relacje,

  • szacunek i partnerstwo - traktujemy naszych pracowników w indywidualny sposób, ponieważ każdy z nich jest dla nas równie ważny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu.

Przewiń do profilu firmy