Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Sklepu

Sklepy Spożywcze MerkusO firmie

5 000–6 500
brutto / mies.
  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kierownikiem Sklepu w kierunku wzorowego nadzoru i kontroli nad podległym sklepem w szczególności w zakresie sprzedaży, finansów/księgowości i kadr, marketingu a także logistyki oraz sprawozdawczości.

Nasze wymagania

  • Książeczka sanepidowska.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i komfort pracy w rodzinnej firmie,
  • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy.

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Kandydaci na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu proszeni są o wysyłanie swoich CV klikając w przycisk 'Aplikuj' wraz z informacją na jakie stanowisko aplikują- „Zastępca Kierownika”.

W ciągu 7 dni roboczych będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami celem umówienia na rozmowę rekrutacyjną odbywającą się w centrali firmy przy ul. Marynarki 100 w Gdańsku lub w umówionym sklepie Merkus w Gdańsku.

Sklepy Spożywcze Merkus

MERKUS to sieć dużych sklepów osiedlowych stawiających sobie za cel zaspokajanie potrzeb swoich klientów poprzez sprawną obsługę oraz oferowanie bogatego wachlarza asortymentu w konkurencyjnych cenach.

Właściciele sklepów prowadzą działalność handlową od 30 lat. Stworzona przez nich firma jest firmą rodzinną z polskim kapitałem. W chwili obecnej sieć składa się z 13 sklepów zlokalizowanych na terenie Trójmiasta a w związku z dynamicznym rozwojem planuje otwarcie kolejnych placówek dlatego poszukuje kandydatów do pracy na stałe takich jak Ty!

Zastępca Kierownika Sklepu, Gdańsk