Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 31.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Devanlay Polska Sp. z o.o.

    Nasza marka od lat konsekwentnie zaspakaja gusta najbardziej wymagających kobiet oraz mężczyzn ceniących sobie nowocześnie rozumianą klasykę w najlepszym jakościowym wydaniu.

    Lacoste to nie tylko ubrania, ale i swoistego rodzaju styl bycia i zachowania, odnoszący się do wielu aspektów codziennego życia. Nasze Butiki to miejsce, gdzie spotkają się Państwo z wyjątkową atmosferą, profesjonalną obsługą. Aktualnie w związku z otwarciem salonu w jednym z najbardziej prestiżowych centrów handlowych poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie butikiem o powierzchni do 150 m2
    • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
    • analiza oraz realizacja założonych wskaźników KPI
    • efektywne zarządzanie podległym personelem
    • profesjonalna obsługa klienta
    • zgodny ze standardami firmy obieg oraz przekazywanie informacji
    • dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu - VM
    • regularne raportowanie i współpraca z centralą firmy
    • dbałość o odpowiedni poziom zatowarowania
    • dbałość o zabezpieczenie mienia firmy (odpowiedzialność materialna)

    Poszukujemy Kandydatów:

    • mających minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą osób. BRANŻA RETAIL - warunek konieczny
    • zainteresowanych modą
    • dobrze zorganizowanych, o zdolnościach analitycznych
    • potrafiących wyznaczać i kontrolować długo i krótkoterminowe cele
    • posiadających doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji
    • posiadających doświadczenie w szkoleniu pracowników
    • przejawiających własną inicjatywę, kreatywnych
    • wielozadaniowych, lubiących nowe wyzwania
    • potrafiących zapewnić wysoki poziom obsługi klienta
    • gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
    • posługujących się językiem angielskim - dodatkowy atut

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia za realizację budżetów)
    • umowę o pracę
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci (również poza granicą kraju)
    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DEVANLAY Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złotej 59."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devanlay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Klauzula informacyjna dla kandydata na pracownika

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), dalej RODO informujemy, że:

    • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Devanlay Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie ul. Złotej 59,00-120, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000419724, NIP: 7010341947, REGON: 146127374,
    • Z Inspektorem ochrony danych którym może Pan/Pani się skontaktować pisząc na adres mailowy: [email protected];
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
    • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na powyższe stanowisko
    • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected];
    • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
    • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na powyższe stanowisko;
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.