Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EKO Holding S.A. wchodzący w skład Grupy EUROCASH
    Właściciel Supermarketów EKO, Ledi
    i Delikatesy Centrum
    poszukuje
    kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zadania Zastępcy Kierownika Sklepu:

    • realizacja wyznaczonych parametrów ekonomicznych supermarketu
    • współodpowiedzialność za funkcjonowanie placówki handlowej
    • zarządzanie zatrudnionym personelem
    • dbałość o standardy operacyjne i handlowe sieci

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w handlu detalicznym
    • umiejętności organizacyjnych oraz
      interpersonalnych
    • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane
      obowiązki
    • umiejętności obsługi komputera

    W zamian oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia
    • rozwój kompetencji poprzez szkolenia niezbędne do pełnienia powierzonej funkcji
    • możliwość awansu wewnętrznego
    • dodatkowe benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty rabatowej, bonów okolicznościowych, karty multisport, bogatej oferty w ramach świadczeń socjalnych dla dzieci i pracowników
    opis