Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Jysk Sp. z o.o. z siedzibą w: Meteorytowa 13, 80-299 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Zastępca Kierownika Sklepu JYSK

JYSK Sp z o.o.

4 200 brutto / mies.
  • Kamienna Góra

    Kamienna Góra, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • JYSK poszukuje nastawionego na potrzeby klienta Z-cę Kierownika Sklepu

  • Czy chcesz, być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać?

  • Czy jesteś gotowy, aby dać z siebie więcej i zakończyć sprzedaż sukcesem?

  • Czy praca w zespole dodaje Ci skrzydeł? Jeśli tak, być może to właśnie na Ciebie czekamy.

Nasze wymagania

  • lubisz i chcesz sprzedawać oraz rozwijać umiejętności sprzedażowe swoich kolegów

  • stawiasz klientów na pierwszym miejscu, zapewniając im niezapomnianą obsługę

  • masz motywację do osiągania doskonałych wyników sprzedażowych

  • potrafisz dawać z siebie to co najlepsze i być aktywnym członkiem zespołu

  • chcesz wziąć na siebie odpowiedzialność za współprowadzenie sklepu

  • potrafisz zbudować silnego ducha zespołowego opartego na motywacji i dążeniu do celu

  • masz ambicje i determinację, aby sięgać po co raz więcej

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy

  • umowę o pracę na okres 12 miesięcy, po roku możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony

  • konkurencyjny system premiowania oparty na wynikach sprzedażowych

  • możliwość rozwoju poprzez praktyczne szkolenia i poszerzanie zakresu odpowiedzialności

  • możliwość współtworzenia zmotywowanego i głodnego sukcesu zespołu

  • atrakcyjny system socjalny m.in. świadczenia świąteczne, możliwość przystąpienia do opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę rabatową JYSK, domki letniskowe w Danii

  • kulturę, w której doceniamy i celebrujemy wysokie wyniki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet szkoleń i programów rozwojowych

Wszystkie nadesłane aplikacje są analizowane na bieżąco i finalizujemy proces rekrutacji, gdy tylko znajdziemy odpowiedniego kandydata.

Pierwszy sklep JYSK powstał w 1979 roku, obecnie posiadamy ponad 3000 sklepów na całym świecie. W związku z planowanym rozwojem, poszukujemy najlepszych kandydatów. Wykorzystaj tę szansę i zostań częścią JYSK.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje