Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 1981 GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników jest podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie szukamy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowisko:

    ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU
    Miejsce pracy: Katowice
    nr ref. ZKS/preferowane miasto

    OPIS STANOWISKA:

    • Zarządzanie sklepem podczas nieobecności kierownika
    • Planowanie i organizacja pracy zespołu
    • Motywowanie zespołu
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i przestrzeganiem procedur w sklepie
    • Zapewnienie zgodności standardów z wytycznymi centrali

    WYMAGANIA:

    • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu lub 3-letnie doświadczenie jako Key Holder/Starszy Sprzedawca – branża modowa
    • Umiejętność wyciągania wniosków na bazie KPIs i proponowania odpowiednich działań
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
    • Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej
    • Znajomość podstaw prawa pracy mile widziana
    • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji
    • Zainteresowanie trendami modowymi
    • Etyka biznesowa

    OFERUJEMY:

    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim
    • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego – 70% awansów wewnętrznych!
    • Udział w zagranicznych szkoleniach
    • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

    CV prosimy przesyłać klikając w poniższy przycisk:

    Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę Guess Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy).