Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Sklepu

TK MAXX

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zgodne z umową.

Nasze wymagania

  • Lubisz dynamiczną pracę, pełną wyzwań.

  • Lubisz pracę z ludźmi.

  • Jesteś ambitny i lubisz się rozwijać.

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Masz doświadczenie w pracy w sklepach wielkopowierzchniowych.

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników....  Jesteś dla nas idealnym kandydatem!

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, zniżka na towary zakupione w TK Maxx).

  • Codziennie nowe wyzwania.

  • Fantastyczną atmosferę!

Czekamy na Ciebie!

Masz prawo wiedzieć, jakie informacje o Tobie posiadamy i w jaki sposób wykorzystujemy te informacje. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat wykorzystywania przez nas danych i praktyk ich udostępniania, prosimy odwiedzić: www.mytjx.com/mytjx/Global_TJX_Privacy_Notice i zapoznać się z naszą pełną Polityką Prywatności.

TK MAXX

TJX jest właścicielem marek detalicznych, takich jak TK Maxx i HomeSense w Europie, T.J. Maxx, Marshalls, HomeGoods i Sierra Trading Post w USA, Winners, HomeSense i Marshalls w Kanadzie oraz Trade Secret w Australii. Wierzymy, że jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmujących się sprzedażą off-price. Relacje międzyludzkie, a zwłaszcza relacje z naszymi pracownikami, mają kluczowe znaczenie dla sukcesu TJX. Wspieramy się nawzajem, aby postępować odważnie, myśleć długofalowo, przejmować odpowiedzialność za swoją pracę i kształtować naszą przyszłość. Nie czekaj! Dołącz do najlepszych!

Przewiń do profilu firmy