Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Sklepu

TAPE A L’ŒIL POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Zakopiańska 62, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TAPE A L’ŒIL POLSKA Sp. z o.o.

Zakopiańska 62

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, motywowanie do działania i budowanie pozytywnej atmosfery wśród swojego zespołu

  • Monitorowanie osiąganych kluczowych wskaźników sprzedażowych

  • Nadzór nad vm sklepu oraz działaniami marketingowymi

  • Prowadzenie administracji sklepu, personelu

  • Aktywne działanie w social mediach (instagram, tik-tok)

Nasze wymagania

  • Pełna pasji, energiczna, optymistyczna, przebojowa osoba, która kocha ludzi, dzieci i jest blisko swoich klientów każdego dnia

  • Efektywne zarządzanie sobą w czasie i podległym zespołem 4-6 osobowym

  • Doświadczenie na stanowisku Zastępcy Kierownika min. 2 lat

To oferujemy

  • umowa o pracę na etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie i comiesięczne system premiowy uzależniony własnego zaangażowania i pasji do ludzi i handlu

  • dużą swobodę działania przy osiąganiu założonych wskaźników

  • szybką ścieżkę awansu dla najlepszych w strukturze pionowej i poziomej

  • udział w wielu projektach wykorzystujących Twoją mocną stronę, kreatywne środowisko pracy

  • szkolenia managerskie, produktowe i sprzedażowe,

  • pracę w międzynarodowej środowisku dzięki czemu poszerzać horyzonty i rozwijasz się z nami

  • coroczny wyjazd do Francji na wielką konwencję Tape a leoil

  • wielkie wsparcie podczas szkolenia i wdrażania się w wielką rodzinę Tape a leoil

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

  • inicjatywy dobroczynne

  • System premiowy

Tape a loeil to moda dla szczęśliwych, zwariowanych i pełnych energii dzieci! Francuskie korzenie sprawiają, że proponujemy ubrania modne, a zarazem bardzo wygodne i w doskonałej jakości. Wierzymy że każde dziecko ma talent! Marka znana i ceniona na rynku światowym od 1993 roku, posiadająca ponad 300 sklepów. W Polsce obecna od 11 lat, aktualnie z 8 sklepami.

Nieustannie się rozwijamy, chcemy otwierać nowe sklepi i poszukujemy pełnego pasji Kierownika który dołączy do naszego utalentowanego zespołu w Polsce.

Przewiń do profilu firmy