Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA i Polsce.
    Do naszych sklepów w Rzgowie, Poznaniu i Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie podległym zespołem (5-10 osób)
    • odpowiedzialność za funkcjonowanie i obroty sklepu
    • dbanie o odpowiednia prezentację towaru (visual merchandising)
    • raportowanie wyników sprzedaży
    • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

    Wymagania:

    • mile widziane doswiadczenie na stanowisku kierowniczym
    • zainteresowanie sportem
    • znajomość języka angielskiego
    • wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    Ciekawą pracę w dynamicznym otoczeniu, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.