Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Lubin, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-05-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl SA, obecnie członek grupy kapitałowej CCC, jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl.

    Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

    W związku z planami otwarcia czterech nowych salonów w najlepszych miejscach w miastach: Lubin, Bydgoszcz, Katowice i Poznań, aktualnie szukamy osób na stanowisko Zastępcy Kierownika Salonu. Wynagrodzenie w wys. 3.500 - 5.000 zł. brutto.
    Miejsce pracy:  Lubin

    Opis stanowiska:

    • wsparcie Kierownika Salonu
    • zarządzanie zespołem
    • kompleksowe i efektywne zarządzanie sklepem
    • realizacja planów sprzedażowych
    • bieżące raportowanie wyników
    • przestrzeganie wyznaczonych standardów
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, w tym bezpośrednia obsługa Klienta
    • dbanie o wizerunek sklepu
    • współpraca z centralą firmy

    Nasze oczekiwania:

    • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zasad zarządzania salonem w celu zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi klienta
    • znajomość technik sprzedaży
    • umiejętność analizy raportów sprzedaży
    • nastawienie na realizację celów
    • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań
    • znajomość MS Office;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w branży obuwniczej będzie dodatkowym atutem
    • wiedza i zainteresowanie aktualnymi trendami w modzie
    • gotowość do 6-8 -tygodniowego odbycia szkolenia na stanowisko we wskazanym mieście w Polsce

    Oferujemy:

    KARTA MULTISPORT
    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    ZNIŻKI PRACOWNICZE
    KORZYSTNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

    ATRAKCYJNE WYNAGODZENIE
    ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    PRZYJAZNA ATMOSFERA
    PRACA PEŁNA WYZWAŃ

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl