Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Kierownika Sklepu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Miechów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeżeli jesteś zorganizowaną i komunikatywną osobą, która zna branże handlu detalicznego żywnością, a satysfakcję klientów stawia na pierwszym miejscu to właśnie oferta dla Ciebie! Dołącz do zespołu na stanowisku Zastępca Kierownika Sklepu - aplikuj!

Zastępca Kierownika SklepuNumer ref.: /486/06/2020/JG/53270
zadania
  • nadzór nad działaniem sklepu
  • organizacja pracy personelu
  • odpowiedzialność za realizację założonych celów obrotu, marży, strat
  • pomoc w przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • dbałość o utrzymanie jak najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • dbałość o przestrzeganie wszystkich przepisów prawa dotyczących środków spożywczych
oczekujemy
  • wykształcenia min. średniego
  • 2/3 lat doświadczenia w handlu detalicznym żywnością
  • znajomości branży (mile widziane na stanowisku kierowniczym)
  • umiejętności zarządzania pracą personelu
  • umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
oferujemy
  • umowę o pracę
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość rozwoju
  • premie kwartalne i okolicznościowe
  • telefon służbowy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne