Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu Parfois

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PARFOIS to międzynarodowa marka modnych akcesoriów dla kobiet. Stworzona w 1994 roku przez Manuela Medeiros w Portugalii. Powstała z miłości, dedykowana kobietom które uwielbiają modę. Dzięki różnorodności produktów, innowacyjnemu konceptowi oraz szerokiej gamie dodatków prezentujących najwyższe trendy każdego sezonu, marka stała się światowym liderem w branży akcesoriów. Dziś PARFOIS posiada ponad 800 sklepów w ponad 60 krajach.

    W związku z dynamicznym rozwojem marki na polskim rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Wyzwanie:

    Stań się częścią dynamicznego zespołu
    w międzynarodowej, szybko rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie. Jako Zastępca Kierownika masz możliwość czynnego udziału i wsparcia
    w wykonywaniu codziennych obowiązków Kierownika Sklepu.

    Jakie będą Twoje zadania:

    • Efektywne wdrażanie procedur i polityki firmy
    • Szkolenie oraz wsparcie pracowników
    • Realizacja celów sprzedażowych, dzięki pracy zespołowej
    • Zarządzanie produktem oraz stanem magazynowym
    • Dbanie o wizualizację sklepu i promocję zgodnie
      z naszą polityką Visual Merchandisingu

    Co powinno Cię charakteryzować:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fashion lub pokrewnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności przywódcze, organizacyjne oraz wysokie zdolności komunikacyjne
    • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność rozwiązywania konfliktów

    Nasza oferta dla Ciebie:

    - Atrakcyjne, międzynarodowe środowisko pracy w którym można nawiązać kontakt
    z nowymi i inspirującymi ludźmi z całego świata

    - Możliwość rozwoju kariery osobistej
    - Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
    - Prowizje od sprzedaży w zależności od wyników sklepu
    - Atrakcyjne rabaty dla pracowników i prezenty świąteczne
    - Pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole
    - Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

    Poznaj nas: https://www.parfois.com/pl/firma/?id=563

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji za pośrednictwem opcji Aplikuj.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”