Oferta pracy

Zastępca Kierownika Sklepu

Martes Sport Sp. z o. o.

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy

  • Zorientowanie na osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży

  • Motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu

  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki

Nasze wymagania

  • Posiadają doświadczenie na stanowisku kierownika/ zastępcy kierownika w sieciach handlowych

  • Potrafią pracować na wybranych wskaźnikach sprzedaży

  • Poprowadzą pracę kilkunastoosobowego zespołu

  • Chcą się rozwijać, myślą nieszablonowo

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczny grafik

  • Karta Multi Sport PLUS

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Możliwość awansu

  • w ramach struktury firmy

  • Motywacyjny system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Interesujesz się Sportem?

Dołącz do grona najlepszych !

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Martes sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Przewiń do profilu firmy