Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 03.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Poznań

Grupa Eurocash

to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku z dalszym rozwojem nowej, unikalnej i innowacyjnej na polskim rynku sieci sklepów kosmetycznych poszukujemy kandydatów/ek na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie Kierownika w zarządzaniu i organizacji pracy na sklepie;
  • Sprzedaż, doradztwo dla Klientów oraz wykonywanie makijażu;
  • Dbanie o wysoką i wyjątkową jakość obsługi Klienta w sklepie;
  • Nadzorowanie estetycznej ekspozycji produktów, higieny i czystości;
  • Odpowiedzialność za osiąganie wyników finansowych sklepu zgodnie z wytyczonymi celami;
  • Nadzór nad zapewnieniem ciągłości towaru w sklepie oraz przyjmowanie dostaw;
  • Zarządzanie zwrotami i reklamacjami Klientów;
  • Rozliczanie stanu kasy w systemie;
  • Odpowiedzialność za zgodność ekspozycji towarów i komunikacji marketingowo-promocyjnej z obowiązującymi wytycznymi z centrali Kontigo.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać doświadczenie w zakresie pracy w sklepie w branży beauty;
  • Posiadać doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Pracowników;
  • Posiadać doświadczenie lub wiedzę i zainteresowania w kierunku sztuki robienia makijażu;
  • Posiadać wiedzę o rynku kosmetyków: znać produkty i ich właściwości, producentów;
  • Być gotowym do pracy zmianowej;
  • Być gotowym do udziału w licznych szkoleniach specjalistycznych – produktowych, z zakresu wizażu itp.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w ciekawym projekcie – start – upie;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Pracę w miłej atmosferze w zespole, który z pasją podchodzi do swoich zadań;
  • Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie, różnego rodzaju akcje.
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się