Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Sklepu (Puma)

Sportroom

Sportroom

aleja Józefa Piłsudskiego 44

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Kierownika Salonu w rozwijaniu i motywowaniu zespołu,

  • samodzielne prowadzenie zmian i zarządzanie kilkuosobowym zespołem,

  • utrzymanie najwyższego poziomu obsługi klienta,

  • raportowanie z zakresu analizy wskaźników i poziomu realizacji budżetu,

  • zapewnienie przestrzegania procedur działania i wszelkich kwestii administracyjnych,

  • dbanie o ekspozycję produktów oraz dobry wizerunek sklepu,

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kas, procedurę obiegu gotówki oraz przygotowywanie konwojów

Nasze wymagania

  • udokumentowane, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy z zespołem,

  • budowania pozytywnych relacji i motywowania innych osób,

  • zdolności organizacyjne i umiejętność jasnego komunikowania się,

  • samodyscyplina,

  • radzenie sobie z presją czasu i stresem, oraz doskonała organizacja pracy,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,

  • znajomość obsługi komputera (ms office)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy, kursy i szkolenia,

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • elastyczny czas pracy,

  • zniżki na produkty Naszych marek