Zastępca Kierownika Sklepu

POLOmarketO firmie

POLOmarket

Szeroka 6

Ścinawa

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 6.500 osobom.

Poszukujemy kandydatów do naszego supermarketu na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU
Miejsce pracy: Ścinawa, ul. Szeroka 6

Zadania:

  • organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,
  • zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,
  • budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,
  • zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,
  • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,
  • praca na sali sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • doświadczenia w branży spożywczej,
  • zdolności przewodzenia grupie ludzi,
  • dyspozycyjności,
  • dobrej znajomości pakietu Office.

Oferujemy:

  • najlepszym pracownikom, zapewniamy możliwość awansu na stanowisku Kierownika Sklepu
  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie,
  • jasno określone wymagania.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV !

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy