Oferta pracy

Zastępca Kierownika Sklepu Sizeer

Marketing Investment Group

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika w czynnościach związanych z funkcjonowaniem sklepu (m.in. organizacja pracy, realizacja planów sprzedażowych, budowanie i nadzorowanie pracy Zespołu),

  • obsługa Klienta,

  • sprzedaż,

  • dbałość o wygląd salonu i prezentację produktu.

Nasze wymagania

  • łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,

  • lubisz pracę zespołową,

  • angażujesz się w powierzone obowiązki,

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku Zastępcy Kierownika,

  • umiejętnie zarządzasz Zespołem oraz sprzedażą.

To oferujemy

  • możliwość pracy z największymi markami,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,

  • szkolenia produktowe i z zakresu obsługi Klienta,

  • zniżki do wszystkich naszych sklepów (Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis, Umbro/Lotto)

  • super atmosferę i zgrany zespół,

  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego OK System,

  • możliwość rozwoju w całej Grupie MIG.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • pakiet sportowy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, JD Sports, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy