Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Sklepu

SMYKO firmie

  • Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

SMYK

Szczecińska 58

Słupsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • Delegowanie oraz monitorowanie wykonanych zadań
  • Motywowanie pracowników
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych osób
  • Dbanie o przestrzeganie procedur firmowych w codziennym funkcjonowaniu sklepu
  • Doradztwo w sprzedaży oraz dbanie o pozytywne doświadczenia naszych klientów
  • Obsługa urządzeń sklepowych w tym kasy fiskalnej
  • Przyjmowanie dostaw i zarządzanie procesami reklamacyjnymi
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek na sklepie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim
  • Umiejętność pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki
  • Łatwość szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Terminowość w realizacji zadań
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy
  • Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • System premiowy oparty na wynikach sklepu
  • Opiekę medyczną w Luxmed oraz dofinansowanie do karty sportowej
  • Dodatki świąteczne oraz bony dla dzieci
  • Rabaty cenowe na nasz asortyment
  • Szkolenia oraz możliwość awansu

SMYK jest polską marką produktów dla dzieci, która działa na rynku od 1977 roku. Sieć handlowa SMYKA obejmuje ponad 230 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także łącznie prawie 40 sklepów własnych za granicą.

Pozwala nam to jako firmie na zapewnienie Ci stabilnego zatrudnienia.

Wciąż się rozwijamy a do tego potrzebujemy właśnie Ciebie!

Zastępca Kierownika Sklepu, Szczecińska 58, Słupsk