Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Sklepu

DIVERSEO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

DIVERSE

Ustowo 45

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w sklepie zgodnie ze standardami marki Diverse
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników
  • Obsługa klientów sklepu
  • Dbanie o porządek oraz ekspozycję w sklepie
  • Rekrutacja i wdrożenie nowego personelu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sklepie odzieżowym (minimum dwuletnie)
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Umiejętność organizacji pracy swojej i podległych pracowników
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
  • Zainteresowanie modą i nowymi trendami
  • Jesteś osobą energiczną i otwartą na nowe doświadczenia

To oferujemy

  • Zespół młodych, energicznych ludzi, którzy tworzą świetną atmosferę pracy
  • Odzież Diverse z dużym rabatem
  • Grafik dostosowany jest do Twoich planów
  • Umowę o Pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • System nagód

Zastępca Kierownika Sklepu, Ustowo 45, Szczecin