Oferta pracy

Zastępca Kierownika Sklepu

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną dwa razy w roku z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Elastyczny grafik
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!
  • Realną szansę rozwoju i awansu

Jakie będą Twoje zadania:
  • Współpraca z zespołem – organizowanie pracy i motywowanie pracowników
  • Dbanie o zamówienia towaru i ich dostępność dla klienta
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów
  • Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o nasze standardy i procedury

Jeśli:

  • Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki i chcesz się nieustannie rozwijać
  • Rozumiesz, że praca w zespole to podstawa
  • Znasz, rozumiesz i lubisz pracę w handlu
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

to dołącz do zespołu Stokrotki!

wyślij do nas CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

NASZE BENEFITY:

  • Karta zakupowa do sklepów Stokrotka zasilana dwa razy w roku z okazji świąt
  • Karta sportowa Fit Profit – możliwość skorzystania z ponad 3500 obiektów w całej Polsce
  • Dofinansowania do imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych
  • Nowoczesne szkolenia e-learningowe i stanowiskowe dla każdego!
  • Wyprawki szkolne i dofinansowania do kolonii
  • Możliwość awansu (ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego)
  • I wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy