Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Sklepu

GUESS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem podczas nieobecności kierownika

  • Planowanie i organizacja pracy zespołu

  • Motywowanie zespołu

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i przestrzeganiem procedur w sklepie

  • Zapewnienie zgodności standardów z wytycznymi centrali

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu lub 3-letnie doświadczenie jako Key Holder/Starszy Sprzedawca – branża modowa

  • Umiejętność wyciągania wniosków na bazie KPIs i proponowania odpowiednich działań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej

  • Znajomość podstaw prawa pracy mile widziana

  • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji

  • Zainteresowanie trendami modowymi

  • Etyka biznesowa

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego – 70% awansów wewnętrznych!

  • Udział w zagranicznych szkoleniach

  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

GUESS POLAND Sp. z o.o.

Od 1981 roku GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS.

Przewiń do profilu firmy