Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Sklepu

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne motywowanie i zarządzanie podległymi pracownikami.
  • Nadzór nad procesem i jakością obsługi klienta w obszarze Perfumerii.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.
  • Nadzorowanie realizacji bieżących obowiązków w sklepie.
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych i nadzór nad składaniem zamówień Perfumeryjnych.
  • Obsługa zamówień oraz dostaw, w tym kontakt z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Jest nastawiona na realizację celów biznesowych.
  • Jest prawdziwym liderem zespołu.
  • Posiada doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta P&C.
  • Potrafi skutecznie zarządzać licznym zespołem sprzedawców.
  • Posiada znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej B2 (codzienny kontakt z klientami oraz dostawcami w obszarze P&C).
  • Sprawnie posługuje się pakietem MS Office (szczególnie Excel).

To oferujemy

  • Realną możliwość wpływu na rozwój kultowej marki Baltona obecnej na rynku od ponad 75 lat.
  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Premię uzależnioną od wyników.
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 75 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Zastępca Kierownika Sklepu, Warszawa