Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Claire’s – Bądź częścią sukcesu

    Stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu
    Umowa o pracę na zastępstwo
    Miejsce pracy: Warszawa
    Wileńska
    top

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków Zastępcy Kierownika Sklepu Claire’s należy:

    • wspieranie Kierownika Sklepu w osiąganiu celów sklepu w zakresie sprzedaży, ustalania dziennych priorytetów oraz nadzorowania funkcjonowania sklepu;
    • inspirowanie zespołu w dążeniu do zwiększenia sprzedaży i zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta w sklepie;
    • dbanie by sklep wyglądał atrakcyjnie i zachęcająco dla klientów zgodnie z przyjętymi procedurami;
    • wykonywanie zabiegu przekłuwania uszu ( po wcześniejszym kompleksowym przeszkoleniu).

    Zastępca Kierownika, podczas nieobecności Kierownika Sklepu, jest odpowiedzialny za sklep, za prowadzoną obsługę i wyniki sprzedażowe.

    Wymagania od kandydata:

    • doświadczenie na stanowisku Zastępcy Kierownika – minimum 1 rok w branży dodatków do ubrań, biżuterii, odzieży;
    • entuzjastyczne nastawienie do pracy z klientami;
    • ukierunkowanie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych;
    • umiejętność szkolenia i trenowania pracowników sklepu;
    • wysokie umiejętności w zakresie komunikacji, planowania
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dużej międzynarodowej firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia - Umowa o pracę
    • pakiet medyczny
    • możliwość rozwoju i awansu
    • profesjonalne szkolenia
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie

    O firmie Claire’s

    Claire’s jest wiodącym i renomowanym Specjalistą w zakresie Handlu, marką specjalizującym się w sprzedaży biżuterii, dodatków do ubrań i kosmetyków, o globalnym zasięgu.  Posiadamy  ponad 3.000 sklepów w całej Europie;  Ameryce Północnej i Japonii, z czego ponad 1000 sklepów jest zlokalizowanych w  Europie i nadal się rozwijamy!

    Kariera związana ze sprzedażą w Claire’s jest ciekawa i pełna wyzwań z możliwością  szybkiego rozwoju i pełną satysfakcją zawodową .
    Czekamy właśnie na Ciebie!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nie zapomnij o klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."