Oferta pracy

Zastępca Kierownika Sklepu

TRADYCJA I JAKOŚĆ SP Z O. O.O firmie

  • Walerego Sławka 11
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

TRADYCJA I JAKOŚĆ SP Z O. O.

Walerego Sławka 11

Wrocław

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć marketów spożywczych dynamicznie działająca we Wrocławiu. Zaliczana jest obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta i gwarantuje stałe oraz stale rosnące zatrudnienie ponad 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracą zespołu
  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniego asortymentu i właściwej ekspozycji towarów
  • Dbanie o profesjonalną obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o standardy i procedury
  • Wspieranie kierownika sklepu w realizacji wyznaczonych celów

Szukamy:

  • Osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem
  • Znającej pracę w branży spożywczej
  • Samodzielnej i zaangażowanej w powierzone jej obowiązki
  • Gotowej do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla pracowników i członków ich rodzin
  • Realną perspektywę rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy