Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 23.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU
PASAŻ GRUNWALDZKI
We believe that clothes — and how you make them — can make a difference. Since 1853, we’ve been obsessed with innovation to meet people’s needs. We invented the first blue jean. And we reinvented khaki pants. We pioneered labor and environmental guidelines for our manufacturing partners. And we work to build sustainability into everything we do.

Company doesn’t last 160 years by standing still. It endures by reinventing itself, striving to delight its consumers, winning in the marketplace, and by remaining true to its values. We operate in 110 countries and we employ more than 17,000 people around the world – supporting great brands, including Levi’s®, Dockers® and Denizen®. Levi Strauss Poland Sp. z o.o., being HQ for region East (Eastern Europe & Turkey), operates successfully on the Polish market since 1991. Our employees are committed to innovation, creativity and collaboration. That’s the story of Levi Strauss & Co. Learn more at http://levistrauss.com
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sklepem, aby zapewnić rentowność I maksymalizację sprzedaży
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta zgodnie z wytycznymi firmy
  • Zapewnienie odpowiedniego zatowarowania sklepu oraz standardów VM zgodnie z wytycznymi
  • Efektywne wdrażanie procedur i polityk firmy
  • Rekrutacja, zatrudnianie i rozwijanie silnego zespołu sprzedażowego
  • Promowanie pracy zespołowej, aby zapewnić wykonanie wszystkich czynności czy procesów w celu osiągnięcia wyznaczonych wskaźników

Profil kandydata:

  • Min.1 rok doświadczenia na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu w branży odzieżowej lub pokrewnej (obuwie, akcesoria, kosmetyki)
  • Znajomości branży odzieżowej oraz operacji związanych z zarządzaniem sklepu
  • Umiejętności analityczne (zarządzanie budżetem, zarządzanie wskaźnikami efektywności)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i jego rozwój
  • Umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań
  • Zaangażowanie w rolę i markę
  • Znajomość języka angielskiego poziomie dobrym (język mówiony i pisany)
Zainteresowany? Prześlij swoją aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Levi Strauss & Co. is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, gender, national origin, disability status, or any other characteristic protected by law.
We are a dynamic, performance-driven work environment and a corporate culture characterized by ethical conduct and a commitment to social responsibility. Levi Strauss & Co. is one of the top 5 most admired apparel companies according to Fortune Magazine and named one of the World’s Most Ethical Companies by Ethisphere Institute.

Put simply, if you’re looking for a new opportunity, this is a great place to grow your career.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się