Oferta pracy

Zastępca Kierownika Spożywczego Sklepu Internetowego

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zastępujesz kierownika w codziennych działaniach

  • Wspierasz zarządzanie przepływem produktów w magazynie sklepu internetowego prowadzącym sprzedaż artykułów spożywczych (w tym produktów świeżych),

  • Pomagasz w zarządzaniu podległym zespołem,

  • Szukasz, proponujesz i wdrażasz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie obszaru magazynu produktów w sklepie,

  • Dbasz o asortyment i jakość produktów

  • Prowadzisz projekty, które będą miały wpływ na rozwój biznesu,

  • Aktywnie komunikujesz się i współpracujesz z Kolegami z innych obszarów Barbora

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sklepem spożywczym

  • Dobrze znasz branżę spożywczą, rozumiesz jak sprawne operacje magazynowe wpływają na rozwój firmy,

  • Sprawnie obsługujesz komputer w tym pakiet office

  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym oraz pracy fizycznej

To oferujemy

  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły,

  • Unikalna okazja do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania,

  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów,

  • Pracę, w której wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy,

  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce,

  • Miejsce pracy - Gdańsk Osowa.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Przewiń do profilu firmy