Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Spożywczego Sklepu Internetowego

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zastępujesz kierownika w codziennych działaniach
  • Wspierasz zarządzanie przepływem produktów w magazynie sklepu internetowego prowadzącym sprzedaż artykułów spożywczych (w tym produktów świeżych),
  • Pomagasz w zarządzaniu podległym zespołem,
  • Szukasz, proponujesz i wdrażasz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie obszaru magazynu produktów w sklepie,
  • Dbasz o asortyment i jakość produktów
  • Prowadzisz projekty, które będą miały wpływ na rozwój biznesu,
  • Aktywnie komunikujesz się i współpracujesz z Kolegami z innych obszarów Barbora

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sklepem spożywczym
  • Dobrze znasz branżę spożywczą, rozumiesz jak sprawne operacje magazynowe wpływają na rozwój firmy,
  • Sprawnie obsługujesz komputer w tym pakiet office
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym oraz pracy fizycznej

To oferujemy

  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły,
  • Unikalna okazja do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów,
  • Pracę, w której wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy,
  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce,
  • Miejsce pracy - Gdańsk Osowa.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Zastępca Kierownika Spożywczego Sklepu Internetowego, Gdańsk