Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika sprzedaży B2B (Europa)

Hurtel Sp. z o.o.

Kostrzyńska 11

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie, motywowanie oraz efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym,

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych oraz opieka i budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi klientami,

  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta poprzez bieżącą obsługę procesu realizacji zamówień oraz sporządzanie dokumentacji handlowej oraz eksportowej,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami min.: marketingu, zaopatrzenia, logistyki,

  • Współtworzenie strategii ekspansji na poszczególne rynki,

  • Realizacja polityki sprzedażowej,

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz język angielski w piśmie i mowie (poziom min B2/C1),

  • Masz doświadczenie w planowaniu i organizowaniu własnej pracy oraz zespołu,

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikacyjne, negocjacyjne) oraz umiejętności organizacyjne,

  • Jesteś nastawiony/na na aktywne działania proklienckie i prosprzedażowe ukierunkowane na realizację celów biznesowych

  • Biegła obsługa komputera, zwłaszcza pakietu Microsoft Office nie sprawia Ci problemu,

  • Pozytywne myślenie i dobre nastawienie na co dzień i od święta to Twoje motto.

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w zakresie sprzedaży i współpracy na rynkach zagranicznych,

  • Znasz inne języki obce,

  • Jesteś gotów/gotowa do odbywania wyjazdów służbowych, udziału w targach, eventach zagranicznych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat, praca od poniedziałku do piątku,

  • Atrakcyjne i motywujące warunki wynagradzania,

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,

  • Gwarancja przyjaznej, niekorporacyjnej atmosfery oraz partnerskiego podejścia,

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • Dofinansowanie do kart sportowych,

  • Możliwość dołączenia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego,

  • Pyszna kawa i świeże owoce :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Razem zdobędziemy świat!

Zdobywać – podbijać – dominować... Nie nowe lądy ani też narody, ponieważ w Hurtel stawiamy na pacyfistyczne podejście. Owszem, ekspansja to nasz cel na najbliższe lata, jednak mamy zamiar dokonać jej pokojowo – poprzez dobre kontakty z obecnymi klientami i stałym poszukiwaniu nowych. Luneta w dłoń, zajmij bocianie gniazdo i wypatruj szans na sukces – dołącz do załogi hurtowni akcesoriów GSM Hurtel jako zastępca managera eksportu B2B i wypłyń z nami na biznesowe morza i oceany!

Przewiń do profilu firmy