Oferta pracy

Zastępca Kierownika Sprzedaży Dz.Budowlany

Bricoman Polska Sp. z o.o. O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Kominkowa 21

Gdańsk

Dołącz jako:

Gdańsk, ul. Kominkowa 21

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • zapewnienie dostępności towarów dla Klientów (zamówienia, wsparcie kierownika w bieżących zadaniach)
  • koordynacja sprzedaży produktów działu budowlanego
  • koordynacja pracy Pracowników na zmianie

Dołącz do nas, jeśli masz:

  • dobrą znajomość produktów ogólnobudowlanych
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie
  • nastawienie na rozwój
  • pozytywne podejście do Klienta
  • umiejętność koordynowania pracą zespołu
  • dobrą organizacją pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

Mamy dla Ciebie:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową
  • Benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy