Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca kierownika stolarni

ALNAG

  • Czernichów (pow. krakowski)

    Czernichów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy i stała kontrola realizacji prac (zespół do 10 osób),

  • bieżąca kontrola wydajności produkcji i terminowość wykonywania zleceń,

  • utrzymywanie maszyn i elektronarzędzi w dobrym stanie,

  • wdrażanie usprawnień procesów zarówno pod względem organizacyjnym jak i technologicznym,

  • nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem w zakładzie,

  • kontrola jakości wykonywanych produktów,

  • praca w ramach ISO 9001 ,wdrażanie nowych procedur,

  • praca z zespołem na zakładzie przy produkcji mebli i na montażach w zależności od potrzeby,

  • udział w odbiorach i prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunek techniczny

  • Wiedza i doświadczenie z obszarów obróbki, płyt, procesów stolarskich

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi (brygadzista, kierownik, lider zmiany)

  • Znajomości rysunku technicznego pozwalającej na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i otwartość

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne

  • Sumienność, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 4 lata

  • Elastyczność oraz umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku zawodowym

  • Umiejętność koordynowania pracy i planowania produkcji

  • Sumienność, dokładność i systematyczność, asertywność

  • Umiejętność podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • forma zatrudnienia - pełny etat

Benefity