Oferta pracy

Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.O firmie

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

Elizy Orzeszkowej 5

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzorowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz budynków, obiektów i instalacji

  • Inicjowanie oraz udział w projektach podnoszących sprawność i efektywność parku maszynowego

  • Współudział w tworzeniu planów inwestycyjnych

  • Nadzorowanie, weryfikowanie oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych

  • Nadzorowanie oraz czynny udział w konserwacji, przeglądzie i naprawach

  • Tworzenie instrukcji pracy, procedur dotyczących przeglądu, konserwacji, przezbrajania i ustawiania maszyn

  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki

  • Kierowanie pracą podległego personelu i kontrola dyscypliny pracy

  • Promowanie w ramach przedsiębiorstwa wszelkich inicjatyw innowacyjnych i optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą, naprawą oraz konserwacją remontowo mechaniczną

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat.B

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Uprawnienia SEP - Dozór i Eksploatacja

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pakiet socjalny (Multisport, inne świadczenia socjalne)

  • opieka medyczna dla pracownika i rodziny

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Grupa Mayr-Melnhof, lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych, właściciel czterech zakładów produkcyjnych na terenie Polski, do swojego zakładu w Józefowie (koło Otwocka), który specjalizuje się w produkcji opakowań wysoko przetworzonych, poszukuje osoby na stanowisko: Analityk sprzedaży/kontroler sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy