Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Wydziału Produkcji Nawozów

GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i koordynowanie pracy Wydziału Produkcji Nawozów w zakresie planowania, realizacji i raportowania produkcji nawozów mineralnych,

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją aparatów i urządzeń,

  • tworzenie i aktualizacja instrukcji technologicznych,

  • prowadzenie kartotek magazynowych surowców, produktów oraz materiałów eksploatacyjnych,

  • monitorowanie i analizowanie przestrzegania reżimów oraz norm technologicznych,

  • kontrola i nadzór nad stosowaniem przepisów i zasad BHP,

  • analiza zasobów ludzkich oraz możliwości technicznych koniecznych do realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, mechaniczne lub pokrewne),

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 3 lata,

  • podstawowa wiedza z zakresu technologii chemicznej,

  • podstawowa wiedza z zakresu BHP,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

  • znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla Grupy Kapitałowej Grupy Azoty S.A.,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • atrakcyjny pakiet medyczny dla Pracownika i członków rodziny,

  • rozwinięty pakiet socjalny w tym: dopłaty do wypoczynku, pożyczki z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach i inne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku