Oferta pracy

Zastępca Kierownika Zakładu

Grupa ENERISO firmie

Grupa ENERIS

Transportowa 2

Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie Zakładu realizującego odbiór odpadów, w tym realizacja przyjętego budżetu

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją i stanem technicznym sprzętu i pojazdów

  • Organizacja i nadzór pracy podległych pracowników

  • Zarządzanie relacjami z klientami strategicznymi

  • Odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług

  • Nadzór nad spełnieniem wymagań prawnych (m.in. w zakresie gospodarki odpadami, BHP)

Nasze wymagania

  • Umiejętność kierowania pracą podległego zespołu, poparte minimum 2-letnim doświadczeniem

  • Znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska, gospodarką odpadami oraz Prawa Pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość realizacji ambitnych zadań oraz realny wpływ na rozwój największej polskiej firmy w branży ochrony środowiska

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w pracy projektowej, koncepcyjnej i analitycznej, szkoleniach,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, w tym m.in. bezpłatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy