Oferta pracy

Zastępca Kierownika Zespołu ds. Marketingu i PR

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

Młodzieżowa 31a

Mokre

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii marketingowej

  • Odpowiedzialność za planowanie budżetu działu oraz jego stały monitoring

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, wydarzeń i eventów

  • Realizowanie działań w zakresie e-marketingu

  • Analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, Brand24)

  • Opracowanie materiałów promocyjnych do kampanii online i offline

  • Aktualizacja treści na stronie www

  • Analiza konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale marketingu lub podobnym

  • Doświadczenie w e-marketingu, w tym samodzielne planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie kampanii w Social Mediach, prowadzenie kampanii w sieci LinkedIn,

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętności analityczne

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

  • Życzliwość, kreatywność, sumienność, terminowość, wysoka kultura pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa

  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach

  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali)

  • Dodatkowe dni wolne (ok 7 -8 dni w roku).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy