Ta oferta pracy jest nieaktualna od 924 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Zespołu Implementacji Systemów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
6-mLeasingZKZ-0215
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: mLeasing, Warszawa

Forma zatrudnienia: kontrakt (samozatrudnienie)

Główne zadania:

  • prowadzenie zespołu odpowiedzialnego za zbudowanie i utrzymywanie rozwiązań programistycznych
  • współpraca z zespołem analityków technicznych oraz biznesowych, testerów oraz administratorów
  • projektowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań programistycznych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika
  • wymagane kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w technologii : .net, c#, Asp.NET  MVC,WCF, mile widziana znajomość : WebApi, JavaSrcript, Bootstrap, NHibernate, Durandal
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów oraz planowaniu pracy zespołu.
  • mile widziane doświadczenie w pracach projektowych realizowanych zgodnie z metodyką Agile
  • znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, kreatywność oraz chęć stałego pogłębiania wiedzy merytorycznej
  • umiejętność ustalania priorytetów i nastawienie na realizację celu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o współpracę (B2B)
  • możliwość prowadzenia ciekawych projektów
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się