Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Zespołu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Od momentu założenia w 1982 roku, Takko Fashion stała się odnoszącą sukcesy międzynarodową siecią sklepów w koncepcji smart discounter z prawie 1 900 sklepami w 17 krajach. Swoim klientom oczekującym jakości i korzystnej ceny oferujemy modne ubiory
    w stylu casual dla całej rodziny. Moda Takko Fashion opiera się na znanych trendach,  jest niezobowiązująca i bliska codziennym potrzebom klienta. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom w sklepach stacjonarnych zakupu wysokiej jakości produktów i uczciwe ceny w przyjemnej atmosferze.

    Do naszego sklepu w Krakowie poszukujemy:
    Zastępcę Kierownika Zespołu
    Miejsce pracy: Kraków
    Galeria Bronowice

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Doświadczenie w handlu (warunek konieczny),
    • Elastyczność, nastawienie na obsługę klienta,
    • Entuzjazm i zaangażowanie w działaniu,
    • Orientacja na cel

    Jakie obowiązki na Ciebie czekają:

    • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Zarządzanie personelem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Pogodną atmosferę pracy,
    • Zniżki na odzież,
    • Rozwój w strukturach organizacji,
    • Szkolenia wewnętrzne i warsztaty organizowane podczas spotkań regionu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.