Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Zmiany

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zatrudniamy ponad 400 osób
    Nasza firma powstała w 2015 roku
    Posiadamy własne laboratoria badawczo-rozwojowe
    Nasi pracownicy to młode i kreatywne osoby
    W portfolio posiadamy znane i cenione marki
    Posiadamy najwyższe standardy jakości i dobrych praktyk produkcyjnych

    Jako wiodący producent chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej oraz kluczowy partner największej sieci handlowej w Polsce, E&S Industry przyczynia się do rozwoju branży chemicznej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzymy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • wsparcie Kierownika Zmiany w koordynowaniu i zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, realizacji planu z zapewnieniem przestrzegania zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów oraz podejmowanie w tym zakresie bieżących działań korygujących
    • optymalne wykorzystanie powierzonych zasobów (pracownicy, wyposażenie, materiały)
    • dbanie o motywację, przyjazną atmosferę pracy, właściwe środowisko pracy oraz szkolenie i rozwój podległego zespołu
    • raportowanie wyników w uzgodnionej formie i czasie
    • inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie prowadzonych na zmianie, w dziale oraz całej firmie procesów, optymalizację kosztów, osiąganie założonych poziomów wskaźników KPI oraz rozwój istniejących standardów
    • współpraca z pozostałymi zmianami oraz działami firmy w celu realizacji założonych celów

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie
    • min. 2-letnie doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi jako dodatkowy atut
    • znajomość obsługi komputera – MS Excel
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • orientacja na wyniki, realizację wyznaczonych celów oraz ciągłe doskonalenie
    • mile widziana min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    Umowa o pracę
    Atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarantowana podwyżka po pozytywnym przejściu okresu próbnego

    Miesięczna premia produkcyjna
    Darmowy parking na terenie zakładu

    Dofinansowanie do obiadów na stołówce zakładowej
    Reklamowe produkty firmy co 3 msc. (środki piorące, środki czystości i kosmetyki)

    Wczasy pod gruszą
    Bony świąteczne

    Zapomogi dla rencistów, emerytów i pracowników w trudnej sytuacji życiowej
    Szkolenia stanowiskowe

    Dofinansowanie do transportu jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o min. 25 km od miejsca pracy
    Prywatna opieka medyczna (Medicover), finansowana w 100 %

    Krata Multisport Plus finansowana w 50% (koszt miesięczny: 65 zł)
    Dogodna lokalizacja oddalona o 5 km od centrum miasta (dojazd liniami tramwajowymi: 3, 5 oraz autobusami linii 114, 900P, 9001)

    Przejrzysta ścieżka kariery

    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk "Aplikuj".

    telefon kontaktowy: +48 71 37 00 422