Zastępca koordynatora Biura Prasowego

Narodowe Forum MuzykiO firmie

Narodowe Forum Muzyki

plac Wolności 1

Wrocław

Narodowe Forum Muzyki prowadzi nabór na stanowisko:

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie kierunkowe;
  • umiejętność współpracy z mediami;
  • umiejętność organizowania konferencji prasowych i wywiadów;
  • umiejętność przygotowywania komunikatów prasowych;
  • staranność i rzetelność w przygotowaniu materiałów prasowych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (preferowane);
  • znajomość i zamiłowanie do muzyki (preferowane);
  • znajomość języka angielskiego w aspektach: czytanie, mówienie, rozumienie ze słuchu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz stresu;
  • znajomość działań Narodowego Forum Muzyki.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie komunikatów prasowych oraz ich wysyłka;
  • bieżący monitoring mediów, w tym przeglądanie, analizowanie i archiwizowanie materiałów prasowych;
  • organizacja konferencji prasowych i wywiadów;
  • przygotowywanie projektów informacji dla mediów w ramach planowanych działań (konferencje prasowe, briefingi, kampanie informacyjne) realizowanych przez Biuro Prasowe;
  • współpraca z dziennikarzami, w tym opieka dotycząca obecności dziennikarzy podczas wydarzeń organizowanych przez NFM;
  • przygotowywanie umów oraz zamówień z mediami i nadzór nad ich realizacją;
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Mecenasów NFM w zakresie pozyskiwania informacji dla mediów oraz promocji instytucji;
  • sporządzanie raportów / sprawozdań;
  • obsługa administracyjna Biura Prasowego;
  • dbanie o wizerunek firmy poprzez monitorowanie pojawiających się komunikatów na temat Narodowego Forum Muzyki oraz podejmowanie odpowiednich działań.

Zainteresowanym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość wdrażania strategii komunikacji instytucji;
  • udział w realizacji działań z zakresu komunikacji służących zwiększaniu zaangażowania melomanów w działalność instytucji;
  • współpracę przy planowaniu i realizacji długofalowych strategii promocyjnych oraz kampanii reklamowych ogólnopolskich i zagranicznych;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport;
  • współtworzenie wyjątkowego miejsca o międzynarodowym prestiżu – Narodowego Forum Muzyki.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności np. referencje.

Osoby zainteresowane ofertą  prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) w języku polskim klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem w tytule: „Zastępca koordynatora Biura Prasowego”.

W ogłoszeniu zamieściłam inną klauzulę

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy