Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca koordynatora ds. projektów

HANSA-TEX sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie projektów produkcyjnych zgodnie założeniami technologicznymi, ustalonym harmonogramem oraz budżetem

  • Koordynowanie prac projektowych zgodnych z wewnętrznymi potrzebami i procedurami

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w ramach wdrażanego projektu

  • Projektowanie procesów produkcyjnych, współpraca z partnerami zewnętrznymi

  • Szkolenie zespołu zgodnie z wymogami nowych produktów/procesów

  • Współpraca z działem produkcji - koordynacja projektów oraz czynny udział w ich optymalizacji

  • Podnoszenie i weryfikacja standardów jakościowych obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Wyższego wykształcenia technicznego (mile widziany kierunek studiów bądź szkolenie z zakresu zarządzania projektem lub zarządzanie produkcją)

  • Bardzo dobra znajomości j. niemieckiego niezbędna w codziennej komunikacji – warunek konieczny

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Doświadczenie w pracy zespołowej, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu

  • Mile widziana znajomość zagadnień oraz narzędzi: FMEA, Lean, Project Management

  • Chęć podejmowania wyzwań, kreatywność oraz wykazywanie inicjatywy

  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność planowania

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów

  • Samodzielność

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę związaną z nowymi technologiami,

  • czynny udział w procesach optymalizacyjnych,

  • praca w międzynarodowym środowisku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

HANSA-TEX sp. z o.o.

Hansa-Tex ul. Wały Dwernickiego 121, 42-200 Częstochowa.

Jesteśmy producentem plandek oraz wyrobów technicznych z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Najwięksi producenci naczep, firmy transportowe i logistyczne darzą nas dużym zaufaniem za wysoką jakość materiałów i standard wykonywanych produktów.

Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Częstochowie poszukujemy pracowników na stanowisko: Zastępca koordynatora ds. projektów.

Przewiń do profilu firmy