Logo Pracuj.pl

Zastępca koordynatora ds. Technicznych

SOLTEX CUW Sp. z o.o.O firmie

SOLTEX CUW Sp. z o.o.

Kopanina 28/32

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne obchody nieruchomości należących do Grupy
  • Przeprowadzanie regularnych spotkań, narad koordynacyjnych z Technikami, Konserwatorami, Podwykonawcami
  • Reprezentowanie spółki przed Urzędami nadzorującymi nieruchomości
  • Przygotowanie i weryfikacja harmonogramów przeglądów nieruchomości
  • Optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości, materiałów eksploatacyjnych, przeglądów oraz usług firm zewnętrznych
  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej oraz zestawień zgłoszonych usterek gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Usuwanie uwag i usterek opisanych w protokołach z przeglądów budowlanych
  • Kontrola terminów i jakości prac w zakresie ogólnobudowlanych, instalacji budynkowych
  • Bezpośrednia kontrola nad realizacją umów serwisowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze technicznej budynków
  • Mile widziane doświadczenie w koordynacji pracowników technicznych lub serwisowych
  • Wykształcenie o profilu technicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Zmysł techniczny
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w strukturach Centrum Usług Wspólnych, będącego częścią holdingu składającego się z blisko 30 spółek działających w kilku różnych branżach
  • Pracę w przyjaznym, wspierającym środowisku w Dziale Komercjalizacji
  • Szkolenie wprowadzające do organizacji i wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość korzystania z wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort na preferencyjnych warunkach
  • Cykliczne spotkania i wyjazdy integracyjne oraz okolicznościowe
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki w bistro w biurowcu)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki w bistro w biurowcu

Centrum Usług Wspólnych (CUW) to spółka świadcząca usługi na rzecz innych podmiotów w Grupie Soltex działających w kilku różnych branżach. CUW wspiera wszystkie spółki w zakresie np. zarządzania nieruchomościami, administracji, HR, kadr i płac, księgowości oraz finansów. Priorytetem Centrum Usług Wspólnych jest wsparcie biznesu w codziennych działaniach.

Zastępca koordynatora ds. Technicznych, Kopanina 28/32, Grunwald, Poznań