Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Koordynatora krajowego ds. sieci EuroWarsztat

Groupauto Polska Sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie serwisów do sieci

  • Bieżąca opieka nad serwisami w podległym regionie

  • Wdrażanie standardów i procedur w serwisach sieci

  • Przeprowadzanie audytów w serwisach

  • Wsparcie przy organizacji akcji promocyjnych

  • Organizacja szkoleń dla serwisów

  • Udział w projektach i rozwijanie koncepcji sieci EuroWarsztat

  • Praca na terenie kilku województw

Podział czasu pracy
15%

Praca w biurze

65%

Wizyty u klienta

10%

Kontakt z klientami

5%

Spotkania online

5%

Raportowanie

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Pakiet świadczeń socjalnych m.in. Karta Multisport, pakiet medyczny, nauka języka angielskiego

  • Uczestnictwo w licznych szkoleniach

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

Sieć niezależnych serwisów samochodowych pod nazwą EuroWarsztat zapoczątkowała w 2000 roku w Polsce w firma GROUPAUTO Polska – członek międzynarodowej organizacji GROUPAUTO International. Jest to jedna z największych na świecie sieci dystrybucji i serwisów do samochodów osobowych oraz dostawczych.

GROUPAUTO Polska powstała w 1999r. jako platforma wspólnych zakupów i polityki marketingowej dla niezależnych dystrybutorów części samochodowych, zorientowanych na obsługiwanie rynków lokalnych. Aktualnie zrzesza 10 firm.

Z końcem 2017 GROUPAUTO Polska weszła w struktury Alliance Automotive Group (AAG), której udziałowcem jest amerykańska firma Genuine Parts Company (GPC). Z połączenia powstał największy na świecie dystrybutor części zamiennych na rynku aftermarket o łącznym obrocie 10 mld USD i zasięgu geograficznym na czterech kontynentach. Dzięki tej transakcji Groupauto Polska stała się częścią międzynarodowej grupy spółek, które ściśle ze sobą współpracują osiągając efekt synergii, co znacznie umocniło pozycję spółki na rynku krajowym.

Przewiń do profilu firmy