Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Koordynatora Regionu ds. utrzymania czystości

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma usługowa zatrudni

    Docelowo Koordynator Regionu
    Podległy region : wielkopolskie lub lubuskie

    Zakres obowiązków

    • Nadzorowanie jakości pracy personelu sprzątającego, wyznaczanie zadań oraz kontrola i stan realizacji prac na kontrakcie.
    • Określanie, tworzenie i egzekwowanie wewnętrznych norm i standardów jakości.
    • Samodzielna rekrutacja pracowników, ustalanie wynagrodzenia, zakresu obowiązków oraz sposobu zatrudnienia przyszłych pracowników.
    • Przygotowywanie wykazów, kart pracy i rozliczeń dla pracowników etatowych.
    • Rozliczanie z pobranych zaliczek i faktur kosztowych do ostatniego dnia miesiąca.
    • Kontrola nad eksploatacją i serwisem powierzonych maszyn i urządzeń.
    • Zakup środków czystości, maszyn, urządzeń i kontrola zapasów.
    • Nadzór i racjonalne wykorzystywanie budżetu przeznaczonego do realizacji danego zadania.
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem.
    • Wybór dostawców oraz współpraca z nimi.

    Wymagania

    • Doświadczenie w zawodzie koordynatora ds. utrzymania czystości
    • Elastyczność, samodyscyplina, zaangażowanie, rzetelność, UCZCIWOŚĆ
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Czynne prawo jazdy kat. B (minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu auta)

    Mile widziane

    • Doświadczenie w zawodzie koordynatora ds.u trzymania czystości
    • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • Czytelną ścieżkę rozwoju zawodowego
    • Zdrową atmosferę oraz interesującą i pełną wyzwań pracę
    • Indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia
    • Umowę o pracę oraz niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy (auto, telefon, laptop)
    • Po wykonaniu założonych planów awans na stanowisko Koordynatora Regionu

    Ważne:
    rozmowy kwalifikacyjne odbędą się we Wrocławiu. CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania w terminie do 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia. Niekompletne aplikacje nie będą rozpatrywane.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).