Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kwestora

Politechnika Warszawska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ich zgodnością z zapisami ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz innymi obowiązującymi przepisami;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • co najmniej 6 lat doświadczenia zawodowego obejmującego całokształt zagadnień księgowych, w tym przynajmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym;

  • kandydat musi spełniać warunki określone w art. 54 ust. 2 ustawy o finansach publicznych;

  • praktyczna znajomość przepisów ustaw: o rachunkowości, o finansach publicznych, o podatku dochodowym od osób prawnych, o podatku od towarów i usług, o podatku dochodowym od osób fizycznych, o systemie ubezpieczeń społecznych;

  • wiedza i doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych;

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów;

  • umiejętności analityczne i organizacyjne;

  • znajomość języka angielskiego

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Mile widziane:

  • uprawnienia biegłego rewidenta;

  • znajomość programu finansowo-księgowego SAP;

  • znajomość prawa regulującego szkolnictwo wyższe;

  • doświadczenie w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych.

O nas

Rektor Politechniki Warszawskiej poszukuje kandydata na stanowisko Zastępcy Kwestora PW.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy możliwość nie dokonania wyboru kandydata. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.