Oferta pracy

Zastępca lidera zmiany

TP Reflex Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Strzegom, Polska
    Strzegom, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

TP Reflex Polska Sp. z o.o.

Strzegom

Strzegom

Jesteśmy firmą z włoskim kapitałem. W Polsce działamy od 2005 roku. Zajmujemy się produkcją komponentów do sprzętu AGD.

Poszukujemy osoby na stanowisko produkcyjne
Zastępca lidera zmianyNumer ref.: Miejsce pracy: Żarów

Obowiązki:

  • obsługa maszyn, linii automatycznych
  • kontrola wyrobu gotowego
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • kontrola procesu zgodnie z planem kontroli jakości
  • zarządzanie grupą  około   15 osób.
  • realizacja planów wysyłkowych i planów maszynowych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność zarządzania grupą osób
  • motywacja do pracy
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dysponujemy własnym transportem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

1)     Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest TP Reflex Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 11, 58-130 Żarów.
2)     Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]
3)     Celem przetwarzania jest zatrudnienie, pomoc socjalna, zapewnienie komercyjnych świadczeń socjalnych oraz bezpieczeństwo i organizacja pracy
- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. oraz
- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f, jako niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora
- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, jako zgody na przekazanie danych innym podmiotom.
4)    Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą:
- medycyna pracy
-pakiet socjalny(np. programy emerytalne, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe dla pracowników)
-bióra podróży (na potrzeby podróży służbowych)
- biuro rachunkowe
- podmioty upoważnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5)    Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 50 lat, na podstawie Kodeksu Pracy a w pozostałych przypadkach do ustania przyczyn biznesowych oraz do momentu odwołania zgody.
6)    Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
7)    Ma Pani / Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8)    Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy