Logo Pracuj.pl

Zastępca Managera Perfumerii

Douglas Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne wsparcie Managera i Zastępcy Managera w zarządzaniu zespołem Perfumerii,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta zgodne z filozofią Douglas.
  • „Otwieranie” oraz „zamykanie” Perfumerii

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz obsłudze klienta,
  • Co najmniej rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość wskaźników biznesowych oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie ich analizy,
  • Nastawienie na klientów, pracowników i wyniki,
  • Chęć rozwoju w obszarze zarządzania zespołem,
  • Gotowość do pracy również w weekendy.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Mybenefit - kafeteryjny system dedykowany pracownikom,
  • Możliwość udziału w projektach centralnych,
  • Rozbudowany program szkoleniowy,
  • Możliwość skorzystania z "ubezpieczenia szkolnego" dla dzieci,
  • Dostęp do świata najlepszych kosmetyków.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Zastępca Managera Perfumerii, Ełk