Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Managera Perfumerii

Douglas Polska Sp. z o.o.

Aleja Konstytucji 3 Maja 102

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne wsparcie Managera i Zastępcy Managera w zarządzaniu zespołem Perfumerii,

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta zgodne z filozofią Douglas.

  • „Otwieranie” oraz „zamykanie” Perfumerii

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz obsłudze klienta,

  • Co najmniej rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość wskaźników biznesowych oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie ich analizy,

  • Nastawienie na klientów, pracowników i wyniki,

  • Chęć rozwoju w obszarze zarządzania zespołem,

  • Gotowość do pracy również w weekendy.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Mybenefit - kafeteryjny system dedykowany pracownikom,

  • Możliwość udziału w projektach centralnych,

  • Rozbudowany program szkoleniowy,

  • Możliwość skorzystania z "ubezpieczenia szkolnego" dla dzieci,

  • Dostęp do świata najlepszych kosmetyków.