Oferta pracy

Zastępca Managera Salonu – Doradca Klienta

PAWO-MEN Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PAWO to POLSKA marka z 30-letnią tradycją. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Poszukujemy osób, które będą razem z nami budować i realizować wizję nowego standardu obsługi na stanowisku:

TWOJE ZADANIA:
  • obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
  • rozpoznawanie oraz kreowanie potrzeb Klientów,
  • prezentacja produktów do sprzedaży,
  • aktywne uczestnictwo w realizacji planów sprzedażowych,
  • dbanie o porządek i wystrój salonu
  • wspieranie managera salonu w obowiązku administracyjnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży odzieżowej),
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie i chęć do pracy.

Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie modą oraz znajomość aktualnych trendów i nowinek ze świata mody.

CO OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz system motywacyjny,
  • pakiet szkoleń startowych,
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie doradztwa, stylizacji oraz ekspozycji,
  • wsparcie na każdym etapie pracy,
  • rabaty pracownicze.

Dołącz do naszego zespołu!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy