Logo Pracuj.pl

Zastępca Managera Sklepu

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.

Szkolna 45

Goleniów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań i motywowanie pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową
  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Nasze wymagania

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Średnie wykształcenie
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Możliwość dostosowania grafiku do Twoich potrzeb
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne

Zastępca Managera Sklepu, Szkolna 45, Goleniów