Oferta pracy

Zastępca Managera Sklepu

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego klienta, nowo otwieranego konceptu sklepów typu off-price poszukujemy kandydatów na Zastępcę Kierownika Sklepu.
Zastępca Managera SklepuNumer ref.: 192141/6876

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem sprzedaży: rekrutacja, motywowanie, ocena,
  • zastępowanie managera sklepu podczas jego nieobecności,
  • kontakt z klientem,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za zgodną ze standardami ekspozycje towaru oraz wizerunek salonu.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sklepem lub na stanowisku zastępcy kierownika sklepu,
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej,
  • wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet atrakcyjnych benefitów,
  • możliwość udziału w projekcie budowania nowego konceptu,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju i awansów.

Ogłoszenie archiwalne